14. ročník Plánského Voříška

23.09.2013 22:29

Letošní  14. Ročník Plánského Voříška se vydařil. To jsou slova nejen předsedy naší ZKO , ale i účastníků a diváků. Po dlouhém obdobní dešťů se Sv. Petr nad námi ustrnul a nadělil nám počasí pro takovouto akci  jako stvořené.

Akce se zúčastnilo 12 psovodů se svými psy a všichni nám předvedli, že mají pejsky ukázněné a samosebou krásné.

První část začala přehlídkou a komise měla co dělat, aby vybrala tři nejhezčí Voříšky:

 

Místo získal Deny , kříženec Vendulky Víznerové

Místo získala Emilka, jezevčík Adélky Kudláčkové

Místo Bibi, knírač Barborky Blovské

V druhé části pak účastníci soutěžili o titul nejšikovnější Voříšek. S přehledem získala první místo Luisa, kokršpaněl Lucie Juhové , na které bylo znát, že cvičí agility….bravůrně  proběhla nejen celou dráhu jako blesk, ale předvedla všem, že zvládne i malý a vysoký žebřík . Druhé místo získal Spajdy, labrador se svou moc šikovnou paničkou Simonou Pejšovou a třetí místo získala Adélka, krysařík slečny Marušky Vavreinové.

Miss sympatie pak získala čivava Čikina Adama Vajkaje.

Mezi soutěžemi předvedla ukázku vyhledávání drog Bára- ohař Pavly Rybové z Celní správy  a pak někteří členové naší ZKO se svými psy .

Někteří účastníci soutěže využili možnost zajezdit si na koni.

Za možnost uspořádat takovouto akci je třeba poděkovat nejen členům naší ZKO, kteří ochotně přiložili ruku k dílu a vše klapalo, jak mělo, ale hlavně sponzorům této akce za finanční podporu a věcné ceny . Ještě jednou všem děkujeme.

Fotky akce naleznete v naší  FOTOGALERII 

Kromě mě - webmasterová- fotil tentokrát naší akci i  fotograf Miroslav Ludvík z Plané , jehož  fotky jsou k dispozici na FB – viz odkaz . Jistě vám poskytne i originály fotek .  Tel : 777121926